شانديز نگين پويا مجري طبخ و توزيع غذا در بهترين رستوران قوچان

2021 Jun 12 | 1400/03/22

با ما آشنا شوید...

بازدید: 2474

معرفی شرکت:

مدیر عامل شرکت شاندیز نگین پویاتاریخچه شرکت از زبان مدیر عامل:

با سلام و آرزوی سربلندی و موفقیت شما خواننده محترم؛

خدا را شاکرم که منت بر سر این حقیر گذاشت تا در اقیانوس پر تلاطم کسب و کار بتوانم مسیر تعالی را بپیمایم.

بنده جلیل جعفری شاندیز هستم. فعالیت در حوزه طبخ و توزیع غذا را از سال 1383 به عنوان سهامدار شرکت مهران پرواز شرق و نماینده تام الاختیار آن در ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی به کارکنان محترم شهرداری مشهد، روزنامه قدس، دانشگاه فردوسی و …در شهر ساحلی بابلسر آغاز کردم. قراردادها تا سال 87 ادامه یافت. بدیهی است فراز و نشیب های پروژه ها، تجربه های ارزشمند آن هستند که چراغ راه بودند. تحصیلاتم را در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کاردانی از سال 86 شروع کردم. از سال 83 تا کنون نیز توفیق حضور در سرزمین وحی بعنوان خدمتگزار را داشته ام که چند سفر آن در آشپزخانه های مرکزی بوده است.

در سال تحصیلی 88-87 با توجه به سابقه و عملکرد مثبت در پذیرایی از میهمانان دانشگاه فردوسی در بابلسر، پیشنهاد حضور در مناقصه طبخ و توزیع سلف دانشجویی دانشگاه فردوسی برای سلف یاس را دریافت نمودیم. برنده شدن در این مناقصه نیز تجربه کار در دانشگاه را بر سایر تجارب افزود. در اواسط سال تحصیلی سلف های میلاد و مهر نیز به مجموعه تحت مدیریت شرکت در آمدند و آمار پخت روزانه به بیش از 3500 پرس رسید.

از تجربه حاصله در طبخ و توزیع غذا استفاده نموده و در سال 88با تاسیس آشپزخانه و غذای آماده با نام 1400 در مشهد به دنبال بهره برداری از حداکثر توانم بودم. از سال 89 در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی به ادامه تحصیل پرداختم و پس از برنده شدن در مناقصه طبخ و توزیع غذای دانشگاه مهندسی فناوریهای نوین قوچان فعالیت خود را در ارائه خدمات به جامعه دانشگاهی کشور از سال تحصیلی 1390 و با نام شاندیز نگین پویا آغاز نمودیم. از آنجایی که عملکرد کارکنان محترم این شرکت مورد رضایت مسئولین دانشگاه بود مدیریت خوابگاههای دانشجویی نیز علاوه بر مدیریت امور خدماتی دانشگاه، به شاندیز نگین پویا واگذار گردید. دو سال از عمر شاندیز نگین پویا می گذشت و رشد و تعالی آن نیاز به یک برنامه ریزی منسجم تر داشت. برآن شدیم تا با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت به سمت استاندارد کردن فعالیت ها گام برداریم. لذا از آذر ماه 92 قدم در راه پرکاری گذاشتیم که نتیجه آن همان اخذ گواهینامه های استاندارد ایزو 9001 (مدیریت کیفیت)، ایزو 22000 (مدیریت ایمنی مواد غذایی) و HACCP (تجزیه و تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی تولید مواد غذایی) در تاریخ 22 /02/93 از شرکت DQS آلمان بود و این برای ما تحقق نمی یافت مگر به پشتوانه همت والا و تلاش شبانه روزی دوستانی که اهداف شخصی آنها با اهداف سازمانی همسو بود.

این نه پایان راه بلکه آغاز راهی بود که در آن می توانستیم به تعالی سازمان مان بیاندیشیم. مسیری که می بایست با تدوین استراتژی و تعریف چشم انداز که همان رسیدن به قله برترینهای تامین کننده غذای کشور طی شود. به جهت پویایی و حل مسائل عملیاتی خودمان و در مقابل کاربردی نمودن پژوهشهای علمی بر آن شدیم تا دست دوستی به سمت مجامع علمی دراز کنیم تا پیوند علم و صنعت محقق گردد. حضور در همایش ملی توسعه کیفیت در دوم اردیبهشت 93، آشنایی با انجمن مدیریت کیفیت ایران و انستیتو تحقیقات تغذیه ایران و نیز برقراری ارتباط با پژوهشکده صنایع غذایی پارک علم و فناوری مشهد اولین گام ها بسوی تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان بر پایه ی علوم تغذیه در آینده است….

اهدافمان را دنبال خواهیم کرد و ایمان داریم که: موفقیت اتفاقی نیست؛ باور اندیشه است
شرکت شاندیز نگین پویا با تجربه تدوین آنالیز و دستور طبخ غذاها بر اساس جزء به جزء آن و محاسبه قیمت اجزاء و بهای تمام شده غذاها که نتیجه سالها و ماهها کار کارشناسی و ساعتها برنامه ریزی است، افتخار دارد با ارائه مشاوره و خدمات به سازمان ها و مراکز دولتی و غیردولتی گام کوچکی در رشد و اعتلای کشور عزیزمان بردارد.

  • خط مشی کیفیت:

خط مشی کیفیت شرکت شاندیز نگین پویا

رضایت هرچه بیشتر ذی نفعان، حضور مستمر و با کیفیت در بازار از اهداف عالیه شرکت می باشد که در همین راستا سیستم مدیریت کیفیت (ISO – 9001 ) و ایمنی مواد غذایی( 22000–ISO ) را پیاده نموده است. رئوس خط مشی عبارتند از:

–       توجه به خواست و جلب رضایت حداکثری ذی نفعان

–       تامین نیاز مشتریان بر اساس قوانین و استاندارد های ملی و بین المللی

–       توجه ویژه به سلامت مشتریان و کارکنان

–       ارتقاء شایستگی و سطح مهارت کارکنان

–       مشارکت ذی نفعان در امور و بهره گیری از کار تیمی

–       بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت

 

بدینوسیله مدیریت شرکت، تعهد خود را نسبت به خط مشی فوق و سایر الزامات قانونی اعلام می دارد. این خط مشی توسط کلیه همکاران درک شده و خود را متعهد به اجراء آن می دانند.

 

 اهداف کیفیت:

اهداف کیفیت شرکت شاندیز نگین پویا در سال 1393

–         کسب حداقل 80 درصد رضایت ذینفعان

–         شناسایی حداقل 3 استاندارد ملی و بین المللی مرتبط با کار، بکارگیری و حفظ حداقل استانداردها در رابطه با موضوع فعالیت

–         آموزش کارکنان به میزان 600 نفر ساعت

–         ارتقاء سطح آگاهی کارکنان به روش اطلاع رسانی عمومی با ارائه حداقل یک برگ نشریه در هر ماه

–         بهره گیری از ذی نفعان (مدیریت دانشگاه، شورای صنفی دانشجویی، دانشجو و … ) به منظور ارتقاء کیفیت در جلسات ماهانه

–         بهره گیری از روشهای ارتقاء بهره وری (5s، ایجاد انگیزش و …) و محاسبه اثر بخشی کارهای انجام شده در جهت بهبود مستمر

–         توسعه کمّی بازار، حداقل به اندازه یک مشتری دیگر

–         اضافه نمودن حداقل یک غذای جدید به منوی غذایی، در هر فصل کاری

–         تلاش در جهت ایجاد شرکت دانش بنیان در حوزه غذا

گالری تصاویر

آرشيو

تماس با ما

دفتر مرکزی: مشهد، شهرک نوفل لوشاتو، بین 6 و 8 ، پلاک 66

دفتر قوچان: ابتدای خیابان نسیم آباد،نرسیده به 16 متری فردوس،سمت راست،پلاک 167

تلفن تماس: 09155682300

دورنگار: 47220211 – 051

پست الکترونیک: info@shandiznegin.ir