شانديز نگين پويا مجري طبخ و توزيع غذا در بهترين رستوران قوچان

2021 Jun 12 | 1400/03/22

آغازبه کار20اُمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در دبی

بازدید: 1906
آغازبه کار20اُمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در دبی

آغاز به کار 20اُمین نمایشگاه Gulfood دبی از فردا

نمابشگاه صنایع غذایی گلف فود یا گل فود از جمله نمایشگاههای پرطرفدار و پرمتقاضی دبی می باشد که همه ساله در اواخر فوریه یا اوایل مارچ در محل دائمی نمایشگاههای دبی برگزار می گردد.گل فود را می توان مرجع پیشرفت صنایع غذایی در خاور میانه نامید که همه ساله هزارن نفر از دست اندرکاران تولید، بسته بندی و پخش صنایع غذایی را به خود جلب می کند. با توجه به مزیت ایران در صنایع غذایی همه ساله دست اندر کاران صنایع غذایی از ایران نیز برای بازدید از این نمایشگاه و مواجهه با همکاران بین المللی خود و بازدید از دستاوردهای جدید صنعت غذایی به دبی سفر کرده واز نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی دیدن می نمایند و با دستی پر و با ایده هایی جدید در این صنعت به ایران عزیز باز می گردند...

نمابشگاه صنایع غذایی گلف فود یا گل فود از جمله نمایشگاههای پرطرفدار و پرمتقاضی دبی می باشد که همه ساله در اواخر فوریه یا اوایل مارچ در محل دائمی نمایشگاههای دبی برگزار می گردد.گل فود را می توان مرجع پیشرفت صنایع غذایی در خاور میانه نامید که همه ساله هزارن نفر از دست اندرکاران تولید، بسته بندی و پخش صنایع غذایی را به خود جلب می کند. با توجه به مزیت ایران در صنایع غذایی همه ساله دست اندر کاران صنایع غذایی از ایران نیز برای بازدید از این نمایشگاه و مواجهه با همکاران بین المللی خود و بازدید از دستاوردهای جدید صنعت غذایی به دبی سفر کرده واز نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی دیدن می نمایند و با دستی پر و با ایده هایی جدید در این صنعت به ایران عزیز باز می گردند

بیستمین نمایشگاه گلفود دبی از تاریخ 8 تا 12 فوریه 2015 (19 الی 23بهمن 93)در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه امسال 4800 غرفه در فضایی بالغ بر 127000 متر مربع، آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید 100000 بازدید کننده قرار خواهند داد. نمایشگاه گلفود بزرگترین نمایشگاه سالانه مواد غذایی دنیاست که هر سال در این شهر برگزار می شود. 

انواع مواد غذایی ، صنایع غذایی حلال انواع آشامیدنی , آشامیدنیهای حلال، تجهیزات وخدمات سردخانه ای از قبیل انجماد سریع، آشپزخانه های صنعتی ، هتلداری ، ماشین آلات پردازش مواد غذایی , بسته بندی صنایع غذایی ,صنایع نانوایی ونان فانتزی ، صنایع قنادی، ظروف یکبار مصرف، سیستمهای الکترونیک مهمان نوازی و نرم افزارهای وابسته از جمله مواردی است که در این نمایشگاه می توان مشاهده کرد.

لازم به یادآوری است که ایران با 50 شرکت از برندهای معتبر در همه زمینه های غذایی به شکل پاویونی - سالن اختصاصی 9 - در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

www.gulfood.com


نظرات


ارسال نظر:
اگر تصوير خوانا نيست اينجا کليک کنيد
همزمان با تأييد انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هايي كه حاوي توهين است، منتشر نمي شود.
* لطفا از نوشتن نظر هاي خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.


گالری تصاویر

آرشيو

تماس با ما

دفتر مرکزی: مشهد، شهرک نوفل لوشاتو، بین 6 و 8 ، پلاک 66

دفتر قوچان: ابتدای خیابان نسیم آباد،نرسیده به 16 متری فردوس،سمت راست،پلاک 167

تلفن تماس: 09155682300

دورنگار: 47220211 – 051

پست الکترونیک: info@shandiznegin.ir